MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fladdermusfåtölj 15162051
nr 1516 2051
Fladdermusfåtölj
läder, metallställning, 1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:57:16
19/1 21:37:47
300 kr
20/1 09:03:44
23 jan
Retro
Läs mer om Retro